İstanbul Boğazı Özel Yat Organizasyonu

İstanbul, Türkiye - Haritada Görüntüle
  • 1 Gün
  • -
  • Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
  • Min Yaş: 7+
Açıklama

Boğaz’da özel yat gezi turları, evlilik teklifleri, doğum günü partisi, çeşitli yıldönümleri, bekârlığa veda partisi ve Boğaz’da özel yüzme turu gibi organizasyonlar için ve hayal ettiğiniz ne varsa bırakın biz sizin yerinize yapalım. İstanbul Boğaz’da özel yat turu organizasyonu ile unutulmayacak çok özel bir gün sizi bekliyor.

  • Boğaz’da özel yat ile evlilik teklifi
  • Boğaz’da özel yat ile doğum günü partisi
  • Boğaz’da özel yat ile evlilik yıldönümü
  • Boğaz’da özel yat ile bekârlığa veda partisi
  • Boğaz’da özel yat ile özel yüzme
  • Boğaz’da özel yat ile VIP tur
Boğaz’da özel yat organizasyonu
Özel Boğaz Turları ve İstanbul Yat Kiralama. En az yat kiralama 2 saattir. Daha uzun kiralamalar mümkündür.Özel Boğaz Turları İstanbul
İstanbul: Adalar özel turları
Gün batımında İstanbul özel yat turları
İstanbul Boğazı’nda Evlilik Teklifleri özel yat organizasyonu
İstanbul Boğazı’nda Özel Akşam Yemeği Turları

Dünyanın bu en ilgi çekici şehrinde özel bir yat organizasyonu ile muhteşem görüntüler eşliğinde Boğaz’da çok özel ve unutulmaz anları deneyimleyin.

İstanbul ve Boğaz’ı özel günler için özel yat organizasyonları ile çok cazibeli ve eşsiz imkânlar sunmaktadır. İstanbul Boğaz’ında A dan Z ye kadar akla gelebilecek tüm özel günler ve özel etkinlikler için özel yat organizasyonları tüm yıl boyunca mümkündür.

Tüm dünyaca bilinen eşsiz güzelliklere sahip Boğaz’da özel yat organizasyonları ile çok özel, çok keyifli unutulmaz anlar deneyimleme ayrıcalığının tadını çıkarın.

Siz özel bir şey hayal edin ve biz onu Boğaz’da özel bir yat organizasyonu ile gerçekleştirelim!

Düşünülen etkinliğin içeriğine bağlı olarak, küçük ya da büyük lüks bir yat ile, ve tamamen size özel bir programla, her köşesi resimsel güzellikler sunan muhteşem Boğaz rotalarında çok değerli anılar elde etmenizi sağlıyoruz.

Boğaz’da özel yat ile özel bir gün çok özel bir ayrıcalıktır!

Evlilik teklifi, ya da evlilik yıldönümü, ya da tanışma yıldönümü, doğum günü partisi, özel yüzme ve benzeri gibi olabilecek her türlü özel etkinlik için İstanbul Boğaz’ının Asya ve Avrupa tarafındaki göz kamaştıran büyülü güzellikleri boyunca özel yat organizasyonu harika bir seçimdir.

Etkinlik ya da plan ne olursa olsun Boğaz’da özel yat etkinliği müstesna anılar sunar! Boğaz’ın sunduğu eşsiz fırsatı değerlendirerek özel etkinliğinizin keyfini ve değerini artırın.

Alma bırakma hizmeti verilmemektedir. Yat noktası rezervasyondan sonra bildirilecektir.
Buluşma Noktası
Yat’a gelme ve ayrılma müşterilerin kendi konusu ve maliyeti ile kendileri aittir.
Bilinmesi gereken ayrıntılar
Boğaz’da özel yat organizasyonu ayrıcalığını deneyimleyin!
Minimum kiralama 2 saattir.

Tüm yıl boyunca özel yat organizasyonu mümkündür.

Yat kamaraları saatlik ve günlük kiralamaya açık değildir.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilebilir. Yat mutfağının kullanımı garson ücreti ödenmesi halinde mümkündür. 10 kişiye kadar olan gruplarda 1 garson ücreti alınır.

4 saat ve üzeri özel etkinliklerde öğle/akşam yemeği molası için Boğaz’da müsait ve sakin bir yerde demirleme yapılabilir.

Tüm yatlarımızda ses sistemi mevcuttur. Müzik için kendi medyanızı getirebilirsiniz (Ücretsizdir). Canlı müzik, DJ, Dansöz gösterisi, lazer şov, özel etkinlik için talep edilebilecek süs eşyaları ekstra ücrete tabidir.

Yat kalkış noktaları Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy’dür. İsteğe bağlı kalkış yeri (doğal iskele) teknik imkânlara ve izinlere bağlıdır, ekstra ücrete tabi olabilir.

Limanlar, Marinalar ve benzeri ödemeli olan yerler misafirler tarafından istenirse ekstra ücrete tabidir.

Rezervasyon yapmadan önce yatlarımızın fotoğraflarını talep edebilirsiniz.

Rezervasyon için %50 ön ödeme gereklidir. Ödemenin geri kalanı hareketten önce yatta nakit olarak ödenir. Bakiye için Kredi kartı ile ödeme imkânı yoktur. İptal ve para iade şartlarını mutlaka sorunuz.

Erken rezervasyonlar önemlidir ve tavsiye edilir.

Ek bilgiler
Boğaz özel yat etkinlikleri organizasyonu
Bu özel bir yat organizasyon hizmetidir. Organizasyon En az 2 saatlik kiralama olarak yapılır. Baz fiyat 2 saat içindir. Kalkış iskelesi Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy’ dür, ancak başka bir kalkış iskelesi talebi olursa buna teknik ve izin durumuna göre karar verilir, ve Bu ekstra bir ücrete neden olabilir.

Daha uzun Boğaz özel yat organizasyonu mümkündür. 2 saatlik özel yat organizasyonlarında isteğe bağlı rota mümkün değildir. Daha uzun organizasyonlar için programı ve rota detayları görüşülecektir.

Başlama-Bitiş:
İstanbul
Süre
Yaklaşık 3 Saat
Konaklama:
Yok
Tarih
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
Fiyata Dahil Olanlar:
2 saatlik özel yat organizasyonu (en fazla 10 kişi içindir)
Transfer
Yiyeyecek – İçecekler
Kişisel giderler
Bahşişler
Etkinlik için özel talepler
Konum