Hakkımızda

Biz Kimiz?

HAKOR AŞ Olarak ilişki içinde Olduğumuz Değerli Misafirlerimize, Kuruluş Ve Kurumlara, Beklentileri Doğrultusunda En iyi Hizmeti Sunmak, Kendimizi Sürekli Geliştirmek Ve Yenilemek Temel Anlayışımızdır. İstanbul kartal da Sabiha havaalanına ve Bodrum Torba Kavşağında, Yani Havaalanlarına minimum 30 Dakikalık Mesafelerde Bodrum Yarımadanın Her Noktasına Hakim Ofislerimizle Üst Sınıf Binek Araçlar Ve Vip Minibüslerden Oluşan Araç Filomuz, 26 Yıllık Sektörel Tecrübemiz ile Lüx Araç Kiralama Ve Taşımacılık Alanlarında Hizmet Vermekteyiz. İstanbul, Ankara, Antalya ,Muğla gibi Şehirlerimizde Organize Edilen Kongre, toplu organizasyonlar, Ya Da Konferanslarda Da Toplu Taşımacılığı VIP Standartlarda Yapan Bir Kuruluş Olarak Faaliyet Göstermekteyiz.

Günümüzde Yaygınlaşan Ferdi Veya Korsan Taşımacılık Faaliyetleri, içinde Bulunduğumuz Sektörü VIP Anlayışından Uzaklaştırmış Ve Oldukça Basitleştirmiştir. Oysaki Araç Konsepti, Hizmet Anlayışı, Personel Kalitesi Ve Tecrübesiyle Sektörüne Yakışır Bir Kuruluş Olması Gerekmektedir. VIP Tarzını Bilen, Güven Konusunda Son Derece Rahat Olan Ve Her Şekilde Aradığı Hizmeti Bulabilecek Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Etmek için Bulunuyoruz. Unutmayınız Ki Her VIP Taşıma Ferdi Yapılamaz, Güçlü Bir Alt Yapıya Ve Filoya Sahip Olması Gerekir. Oysaki günümüzde sadece bir araç alıp kendisini vip taşımacı ilan eden bir çok şahıs firması dallanıp budaklanmıştır. Instagram sayfasına ilan vermek veya tek bir aracı olup başka araçları kiralayıp kendini firma sahibi diye tanıtmak ile Vıp taşımacı olunmaz. Bahsi geçen bu şahıs firmaları ve kılık kıyafetine bile gerekli ehemmiyeti vermeyen bir çok korsan taşımacıların seyahat acentası (TÜRSAB) belgelerini dahi başka firmalardan kiralayarak yürümektedirler.

Firmamızın kendi adına A grubu seyahat acente belgesine sahip olduğunu vergilerini devletimize veren ve yaptığımız tüm işlerimizin yasal olduğunu siz sayın müşterilerimize beyan ederiz.

Şirketimizde çalışan tüm personelimiz sigortalı, eğitimli ve uzun yıllardır filomuzda çalışan diksiyonu ve kılık kıyafetiyle her yerde kendini belli eden yabancı dil yeteneği bulunan bir kadrodan oluşturulmuştur. Müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir anlayışla siz değerli müşterilerimizin hizmetindelerdir.

VIP Minibüs Tahsisleri, Saatli kiralamalar. Üst Sınıf Binek Araç Kiralama ve diğer hizmetler , Yolcu Transferi, Tek Ya Da Çift Yön Servisler, transferler VIP Taşımacılığın Adına Yakışır Şekilde Yapılan Turlar, Şirketimizin Başlıca Hizmet Kollarıdır. Lüx Motoryat, Charter, Gulet Kiralamak isteyen Misafirlerimize De işine Bizim Gösterdiğimiz Özeni Gösteren Çözüm Ortaklarımız ile birlikte Hizmet Vermekteyiz. Araç Kiralama Hizmeti Kapsamında, Şoförlü Ya Da Şoförsüz, Lüx Binek Araç, Lüks Arazi Araçları Ve VIP Minibüsler Kişi Ya Da Kuruluşlara Kiralanmaktadır.

VIP Yolcu Transferi Hizmeti Kapsamında, 1 Kişiden 13 Kişiye Kadar Yolcu Kapasiteli Son Model Araçlarımızla 7/24 Profesyonel Şoför Kadromuz ile Havaalanı Ya Da Otel Gibi Belirtilen Bir Noktadan Diğer Bir Noktaya En Kısa Sürede Ulaşım Sağlamaktayız. Siz Değerli Misafirlerimiz Araç içi ikramlarımızla (su, soda) ve ilave istek üzerine tercih edilen alkollü yada alkolsüz tüm içecekleri buzdolabında tanzim edebiliyoruz. Araç içi donanımlarımızı en konforlu hale getirebilmek için teknolojiyi takip eden araçlarımızdaki değişikliklere uygulayan bir firma olarak asla orijinal olmayan bir araç kullanmıyoruz. Günümüz taşımacılık faaliyetinde bulunan şahıs veya şahıs firmaları son model olduğunu söyledikleri araçlar ile taşıma yaptıklarını söyleseler de bu araçlar panelvan araçlardan satın alınarak iç dizaynları yapılan araçlardır. Bu yüzden bu sektördeki fiyat istikrarsızlığına ve rekabete neden olmaktadırlar. İstikrarlı ve kalıcı olan araç filomuzdaki hiçbir aracımız panelvan dan yapılan araçlardan değildir, bilakis tüm orijinal minibüs çıkışlı araçlar ile çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi büyük bir gurur ile sürdürmekteyiz.

Özel günlerinizde, doğum günü, düğün vs için toplu bir araç filosu eşliğinde, talep edildiğinde tüm parti için extra hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Böyle bir organizasyon için elimizdeki tüm faaliyetleri kullanabileceğimizden ve organizasyonunuzu başarılı bir şekilde tamamlayabilecek kapasiteye sahip olduğumuzu da gururla söyleyebiliriz.

Son 3 yıldan beri İstanbul ofisimiz de siz değerli müşterilerimizin emrinde olup Türkiye’nin her noktasına yapılacak seyahatlerinizde her türlü hizmeti vermeye devam ediyoruz.

26 yıllık hizmetimizi yeni teknolojiye ayak uydurarak daha iler ki yıllara taşımaya devam edeceğiz ve siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde taşımayı sürdüreceğiz.

Lütfen unutmayalım: MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR.

Vizyonumuz

Sektörde kendini sürekli geliştirerek, kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren, gücünü her zaman hissettiren bir kuruluş olmaya son derece değer veriyoruz. Araç kiralamanın ciddi bir iş olduğunun bilincinde olarak, verdiğimiz hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlayarak saygın ve güvenilirliğini kanıtlamış bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Araç kiralama firmamızın misyonu müşterilerin kısa dönemli ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutup sektöründe öncü firmalardan biri olmaktır.

Neden bizi seçmelisiniz?

Seyahete çıktığınızda alıştığınız lükslerden geri kalmak istemiyorsunuz...

Alıştığınız lüks veya spor araba keyfini tatilde de sürdürmek için lüks, spor ve arazi araçları filomuz emrinizde

Aileniz kalabalık ve ailecek seyahat etmeyi seviyorsunuz...

Şöförlü veya şöförsüz kiralayabileceğiniz VIP minibüsleriniz ile ailecek seyahat hiç bu kadar keyfili olmamıştı.

Otelinize konforlu ve hızlı bir şekilde gitmek istiyorsunuz...

Profesyonel şöför kadromuz ve VIP araçlarımızla sizi havalanından alıp gideceğiniz lokasyona konforlu bir şekilde bırakıyoruz.

İhtiyacınız olan her an da destek alabilmek istiyorsunuz...

7/24 açık telefon hattımız ile ihtiyacaınız olan her an her yerde hizmetinize hazırız.

Hemen aracınızı seçin, seyahatinizin keyfini çıkarın.
Şöförlü veya şöförsüz lüks araçlarımız, minibüslerimiz sizleri bekliyor...